Fale radiowe monopolarne THERMAGE

Fale radiowe są nową i rewolucyjną technologią do pielęgnacji ciała, która pozwala nam uzyskać długotrwałe efekty. Zasada działania opiera się na wpływie tzw. radiofrekwencji (fal radiowych) na strukturę kolagenu. W wyniku wytwarzanego ciepła w tkankach w skórze dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych i zwiększenia poziomu natlenienia tkanek, przyczyniając się do pobudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry. Jest to nieinwazyjna zwalczania wiotkości skóry, nie powodująca efektów ubocznych.

Technika ta stosowana jest w celu redukcji zmarszczek, przywrócenia skórze elastyczności, jędrności oraz młodego wyglądu. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku zmian w owalu twarzy i szyi, a także w celu redukcji niektórych defektów występujących w obrębie ciała. Struktura skóry staje się bardziej spójna i odzyskuje sprężystość. Thermage podobnie jak Radiage wykorzystuje technologię częstotliwości fal radiowych do podgrzania głębokich warstw skóry. Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych monopolar typu Thermage jest mocniejszy od typu Radiage. Powstałe ciepło powoduje z jednej strony obkurczenie istniejącego kolagenu i natychmiastową poprawę napięcia skóry, a z drugiej strony następuje stymulacja produkcji nowego kolagenu.


  • fale radiowe na twarz
    zabieg ma na celu pobudzenie komórek do produkcji kolagenu. Skóra staję się bardziej napięta i elastyczna co powoduje poprawę owalu twarzy. Drobne zmarszczki wygładzają się i skóra nabiera jędrności.
  • fale radiowe na brzuch
    zabieg wykonujemy w celu poprawy elastyczności skóry brzucha. Powoduję skurczanie i rozkurczanie się włókien kolagenowych przez co skóra staję się napięta i jędrna.
  • fale radiowe na celullit
    zabieg wykonujemy w celu zlikwidowania cellulitu. Rozgrzane komórki tłuszczowe zmniejszają swoją objętość, stając się mniej widoczne. Fale docierające w głąb skóry, uwalniają tłuszcz, który jest następnie usuwany nawet z wyjątkowo głębokich warstw skóry, co powoduje wygładzenie i ujędrnienie skóry.

Fale radiowe w kosmetyce


Fale radiowe RF

Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki pod oczami oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi...

Więcej